Kontaktpersoner

 

Emil Eiternes

Daglig leder Eiqon Holding AS

+47 917 21 919

emil.eiternes@eiqon.no
 

Kjetil Eide

Daglig leder Eiqon Betongbygg AS

+47 472 20 303

kjetil.eide@eiqon.no
 

Aleksandr Gukov

Daglig leder Eiqon Nybygg AS

+ 47 469 76 375

aleksandr.gukov@eiqon.no
 

Terje Johansen

Daglig leder Eiqon Anlegg AS

+47 948 86 596

terje.Johansen@eiqon.no
 

Sergejs Maksimenkovs

Daglig Leder Eiqon Fasade AS

+47 452 44 216

sergejs.maksimenkovs@eiqon.no
 

Ramunas Grudis

Daglig leder UAB Eiqon Baltic

+370 631 29863

ramunas.grudis@eiqon.no
 

Edgaras Ramazauskas

Produksjonssjef Eiqon Anlegg AS

+47 483 20 487

edgaras.ramazauskas@eiqon.no
 

Andreas Bryn Bakkerud

Økonomisjef

+47 976 60 156

andreas.bakkerud@eiqon.no
 

Else Helene Bøe

Lønningssjef

+47 48047385

else.boe@eiqon.no
 

Sílvio Augusto

Forretningsutvikler Eiqon Betongbygg AS

+47 940 16 037

silvio.augusto@eiqon.no
 

Teresa Ariana Miranda Baptista

Produksjonssjef Eiqon Betongbygg AS

+47 459 06 646

teresa.baptista@eiqon.no
 

Bruno Alexandre Alves Moreira

Arbeidsleder Eiqon Betongbygg AS

+47 907 64 138

bruno.moreira@eiqon.no
 

Katrine Eiternes

Markedsansvarlig

+47 979 76 300

katrine.eiternes@eiqon.no
 

Svava Stefansdottir  

HR koordinator

+47 469 15 539

svava.stefansdottir@eiqon.no
 

Allmasa Turku

Administrasjonsmedarbeider

+47 458 39 142

allmasa.turku@eiqon.no
 

Sebi Varghese

HMS koordinator

+47 412 38 704

sebi.varghese@eiqon.no
 

Magnus Johansen

HSEQ Leder

+47 977 40 199

magnus.johansen@eiqon.no

Faktura informasjon

Alle faktura må merkes med prosjektnummer og kontaktperson. Vennligst sørg for å få dette ved bestilling. Faktura kan sendes til følgende e-post adresser:

Eiqon Anlegg AS:  Org. Nr. 996 844 447.  faktura.anlegg@eiqon.no

Eiqon Betongbygg AS: Org. Nr. 916 739 192.  faktura.betongbygg@eiqon.no

Eiqon Fasade AS:  Org. Nr. 921770588. faktura.fasade@eiqon.no

Eiqon Holding AS:. Org. Nr. 921 327 668. faktura.holding@eiqon.no

Eiqon Nybygg AS: Org. Nr. 916 533 802.  faktura.nybygg@eiqon.no

Besøks- og post adresse

Eiqon Hovedkontor:

Besøksadresse: Sankt Hallvardsvei 3 inngang B – 4. etasje, 3414 Lierstranda

Postadresse: Sankt Hallvardsvei 3, 3414 Lierstranda

 

Eiqon Anlegg AS avdeling Fredrikstad:

Besøksadresse: Bruket 35, 1621 Gressvik

Postadress: P.B. 103, 1620 Gressvik