Kontaktpersoner

 

Emil Eiternes

Daglig leder

+47 917 21 919

emil.eiternes@eiqon.no
 

Kjetil Eide

Avdelingsleder

+47 472 20 303

kjetil.eide@eiqon.no
 

Aleksandr Gukov

Driftsleder avd. Tømmer

+ 47 469 76 375

aleksandr.gukov@eiqon.no
 

Edgaras Ramazauskas

Driftsleder avd. Bru og Industri

+47 483 20 487

edgaras.ramazauskas@eiqon.no
 

Ramunas Grudis

Driftsleder avd. Fasade

+47 413 94 247

ramunas.grudis@eiqon.no
 

Andreas Bryn Bakkerud

Økonomisjef

+47 976 60 156

andreas.bryn.bakkerud@eiqon.no
 

Roy Brynjulfsen

Kalkulasjon- og innkjøpsleder

+47 916 81 317

roy.brynjulfsen@eiqon.no
 

Bjørnar Myrvang-Øien

Driftsleder Råbygg

+47 977 27 204

bjornar.oien@eiqon.no
 

Magnus Johansen

HMS Leder

+47 977 40 199

magnus.johansen@eiqon.no
 

Bruno Alexandre Alves Moreira

Arbeidsleder avd. Råbygg

+47 907 64 138

bruno.moreira@eiqon.no
 

Anne-Berit Høydal Glestad

HR sjef

+47 913 05 814

anne-berit.hoydahl.glestad@eiqon.no
 

Katrine Eiternes

Markedsansvarlig

+47 979 76 300

katrine.eiternes@eiqon.no

Faktura informasjon

Alle faktura må merkes med prosjektnummer og kontaktperson. Vennligst sørg for å få dette ved bestilling. Faktura kan sendes til følgende e-post adresser:

Eiqon AS: Org. Nr. 916 739 192.  faktura@eiqon.no

Eiqon Anlegg AS:  Org. Nr. 996 844 447.  faktura.anlegg@eiqon.no

Forespørsler kan sendes til oss på denne adressen

tilbud@eiqon.no

 

Besøks- og post adresse

Eiqon Hovedkontor:

Besøksadresse: Sankt Hallvardsvei 3 inngang B – 4. etasje, 3414 Lierstranda

Postadresse: Sankt Hallvardsvei 3, 3414 Lierstranda